Hello!

Jesteśmy Kami i Darek. Dwa żywioły, które po tygodniu znajomości postanowiły zmienić swoje życie i stworzyć catering dietetyczny Created with Love.

POZNAJ NASZĄ HISTORIĘ
Z ZASKOCZENIA, A JEDNAK ŚWIADOMIE

Jak na prawdziwych sportowych freaków przystało poznaliśmy się nie gdzie indziej jak na siłowni. A po tygodniu znajomości postanowiliśmy zmienić całe swoje życie. Kami była wtedy już po pierwszych efektach sportowych treningów, zachłyśnięta aktywnością fizyczną. Darek ponad połowę swojego życia spędził, trenując i zarażając tym innych. Całe nasze spotkanie było tak przypadkowe jak śnieg w Australii. Ale gdyby nie to spotkanie nasze drogi nigdy by się nie skrzyżowały. Catering powstał podobnie, całkowicie z zaskoczenia, jednak w 100% świadomie.

Zaczęło się od podopiecznej Darka, która miała problemy hormonalne związane z Hashimoto. Przez miesiąc próbowaliśmy jej pomóc i znaleźć catering, który sprostałby wtedy jakże ważnym i prostym wymaganiom: prawidłowemu rozkładowi makroskładników na posiłek. Bez tego nie było szans na jakiekolwiek efekty. Kiedy nie udało nam się znaleźć takiej diety, podopieczna Darka, widząc, co przygotowuje Kami Darkowi na posiłek, poprosiła o przygotowanie takich posiłków specjalnie dla niej. Kami po dłuższej chwili zgodziła się pomóc przez jakiś czas, ponieważ już wtedy doskonale wiedziała jak ważne jest dostarczanie odpowiednich makroskładników w celu osiągnięcia efektów i lepszego samopoczucia. A dodatkowo sama myśl o gotowaniu malowała na jej twarzy szeroki uśmiech. Oczywiście był jeden warunek – robimy to w opakowaniach wielorazowych – jak na prawdziwą Kami przystało 🙂

JAKOŚĆ I SMAK WYKWINTNEJ RESTAURACJI

Ze względu na ciągły zachwyt nad posiłkami Kami, zaczęło do nas trafiać coraz więcej próśb o spersonalizowany catering. Darek zaczął robić coraz większe zakupy do domu, a Kami – urozmaicać menu o coraz bardziej zaskakujące potrawy.

Wtedy już oboje wiedzieliśmy, że to jest to czym chcielibyśmy się zajmować, choć oboje przed sobą wtedy tego nie przyznaliśmy. Tak ogromna ilość miłych słów i podziękowań nie mogłaby przejść jednak obojętnie obok nikogo. Kami dzięki temu odkryła swoją pasję do tworzenia posiłków tak samo smacznych jak i pięknych, a w chwili kiedy nasze mieszkanie przestało pełnić funkcję mieszkania, przenieśliśmy wszystko do profesjonalnej kuchni, gdzie otworzyły się przed Kami jeszcze większe możliwości.

“W niektórych restauracjach zdarzyło mi się jadać potrawy, które nie mogą się równać z Twoimi. A wiesz, że bywam na kolacjach w nie byle jakich restauracjach.”

KUCHNIA I ZAŁOGA NASZYCH MARZEŃ

Darek w tym czasie wciąż trenował podopiecznych i przygotowywał się do startów w zawodach kulturystycznych, jednocześnie pomagając Kami rozwijać to, co tak bardzo już wtedy pokochała. Wszystko to sprawiało, że całą swoją wiedzę mogliśmy pod każdym kątem sprawdzić w praktyce. Idealnie dobrane posiłki oraz dokładność w treningach pozwoliły na dwukrotne zajęcie miejsca na podium. Realizując coraz większą ilość zamówień dzięki poczcie pantoflowej, zatrudnialiśmy kolejne osoby do pomocy. Jednocześnie dbaliśmy przede wszystkim o jakość, poświęcając dużo czasu na szkolenie nowych osób. Napędzani kolejnymi ciepłymi słowami oraz podziękowaniami od klientów za zmianę ich podejścia do diety, dietetyczną pomoc w czasie ciąży jak i w okresie karmienia, postanowiliśmy po raz kolejny przenieść się w nowe miejsce. Kuchnia naszych marzeń pozwala nam pomieścić zdecydowanie więcej produktów, przyjąć więcej klientów, jak i dopracować wszystko do perfekcji.

Dbając o najwyższą jakość produktów, od samego początku Darek osobiście robi zakupy. Nie kupuje niczego co nie zostanie wcześniej przez niego wypróbowane w trakcie rekonesansu na ekologicznych sklepach oraz targach. Jajka pochodzą tylko od szczęśliwych kurek z wolnego wybiegu, a warzywa od certyfikowanych rolników dbających i mocno wierzących w to, co robią.

WARZYWA Z CERTYFIKOWANYCH UPRAW

Warzywa kupujemy tylko od certyfikowanych rolników mocno wierzących w to, co robią. Wyłącznie z eko-upraw.

JAJKA OD SZCZĘŚLIWYCH KUR

Jajka, które pojawiają się w posiłkach Created with love pochodzą tylko od szczęśliwych kurek z wolnego wybiegu.

ZRÓWNOWAŻONE HODOWLE

Mięso, które podajemy naszym klientom, pochodzi wyłącznie z ekologicznych hodowli.

IDEALNA RÓWNOWAGA I EFEKTY

Kami, wciąż napędzana siłą ludzkich słów, została zgłoszona na konkurs Szefa Kuchni Roku, w którym zdeklasowała innych, zajmując bezapelacyjnie 1 miejsce jako podsumowanie i podziękowanie tym samym ze strony klientów za kilka lat pięknej i smacznej współpracy. Tak oto, odkrywając swoje idealne proporcje pomiędzy liczbą klientów, a utrzymaniem najwyższej jakości, zamykamy listę przyjmowanych zgłoszeń na poziomie 75 osób.

Jednocześnie przygotowujemy z wieloma sukcesami naszych podopiecznych do zawodów, sesji fotograficznych, zdjęć na okładkę i nie tylko, łącząc to co najważniejsze czyli smaczny i dobrze zbilansowany catering z treningami. Dzięki temu podejściu osiągamy z naszymi klientami maksymalne efekty w minimalnym czasie.

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową
w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju
dla Mikro, Małych i Średnich Firm”,udzieloną przez PFR SA.

ZOBACZ OFERTĘ TRENINGÓW

Instagram
with love

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.