Grill box

Kiedy sezon grillowy jest w pełni, a Ty nie masz czasu przygotowywać przysmaków, które możesz wrzucić na grilla to pojawiamy się my i nasz Grill Box. Ty otwierasz pudełko i wykładasz przysmaki na grilla, które są już przyprawione, przygotowane i czekają, aby znaleźć się na ruszcie. Wszystkie produkty jakie znajdziecie w zestawie pochodzą od lokalnych dostawców, których jak zawsze wcześniej przetestowaliśmy. Jedyne co musisz zrobić to rozpalić grill i wrzucić na niego gotowe smakołyki.

Grill mięsny

To idealna kompozycja dla osób, które uwielbiają klasyki z gorącego rusztu. W tym boxie znajdziecie wypiekany przez nas bochenek chlebka odrywanego z czosnkiem i bazylią, dwie kiełbasy grillowe prosto z lokalnej wędzarni, duet szaszłyków z indykiem i warzywami w naszych autorskich marynatach,  doskonale doprawione dwie kaszanki przyrządzoną ze skwarkami i cebulą, dwa kawałki aromatycznej karkówki w naszej kompozycji przypraw, cztery śliwki kalifornijskie zawinięte w wędzony boczek do tego ziemniaki hassleback z masłem i czosnkiem oraz bataty z masłem ziołowym, ketchup i musztardę. To co czas na grilla?

Grill mix

W tym boxie znajdziesz wszystko to co najlepsze na grilla. Wypiekany przez nas bochenek chlebka odrywanego z czosnkiem i bazylią, dwie kiełbasy grillowe prosto z lokalnej wędzarni, duet szaszłyków z indykiem i warzywami w naszych autorskich marynatach, cztery szparagi zawijane w cienkie plastry boczku, doskonale doprawione dwie kaszanki przyrządzoną ze skwarkami i cebulą, dwa kawałki aromatycznej karkówki w naszej kompozycji przypraw, dwa aromatyczne pstrągi z masłem, koperkiem i cebulą, cztery śliwki kalifornijskie zawinięte w wędzony boczek do tego ziemniaki hasselback z masłem i czosnkiem oraz bataty z masłem ziołowym, ketchup i musztardę. To co, grillujemy?

Grill wege + fish

To kompozycja dla osób, które chcą spróbować czegoś lżejszego. W tym zestawie znajdzie dla siebie coś zarówno jarosz jak i wegetarianin. W tym boxie znajdziecie wypiekany przez nas bochenek chlebka odrywanego z czosnkiem i bazylią, duet szaszłyków z tofu i warzywami w naszych autorskich marynatach, bataty w maśle ziołowym oraz ziemniaki hassleback z masłem czosnkowym, dwa pstrągi z masłem, cytryną i koperkiem idealnie doprawione wprost do położenia na ruszt, pomidorki koktajlowe oraz musztardę i ketchup. Odpalamy grilla w weekend?

Instagram
with love

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.