Grill box

Kiedy sezon grillowy jest w pełni, a Ty nie masz czasu przygotowywać przysmaków, które możesz wrzucić na grilla to pojawiamy się my i nasz Grill Box. Ty otwierasz pudełko i wykładasz przysmaki na grilla, które są już przyprawione, przygotowane i czekają, aby znaleźć się na ruszcie. Wszystkie produkty jakie znajdziecie w zestawie pochodzą od lokalnych dostawców, których jak zawsze wcześniej przetestowaliśmy. Jedyne co musisz zrobić to rozpalić grill i wrzucić na niego gotowe smakołyki.

Grill mięsny

To idealna kompozycja dla osób, które uwielbiają klasyki z gorącego rusztu. W tym boxie znajdziecie wypiekany przez nas bochenek chlebka odrywanego z czosnkiem i bazylią, dwie kiełbasy grillowe prosto z lokalnej wędzarni, duet szaszłyków z indykiem i warzywami w naszych autorskich marynatach,  doskonale doprawione dwie kaszanki przyrządzoną ze skwarkami i cebulą, dwa kawałki aromatycznej karkówki w naszej kompozycji przypraw, cztery śliwki kalifornijskie zawinięte w wędzony boczek do tego ziemniaki hassleback z masłem i czosnkiem oraz bataty z masłem ziołowym, ketchup i musztardę. To co czas na grilla?

Grill mix

W tym boxie znajdziesz wszystko to co najlepsze na grilla. Wypiekany przez nas bochenek chlebka odrywanego z czosnkiem i bazylią, dwie kiełbasy grillowe prosto z lokalnej wędzarni, duet szaszłyków z indykiem i warzywami w naszych autorskich marynatach, cztery szparagi zawijane w cienkie plastry boczku, doskonale doprawione dwie kaszanki przyrządzoną ze skwarkami i cebulą, dwa kawałki aromatycznej karkówki w naszej kompozycji przypraw, dwa aromatyczne pstrągi z masłem, koperkiem i cebulą, cztery śliwki kalifornijskie zawinięte w wędzony boczek do tego ziemniaki hasselback z masłem i czosnkiem oraz bataty z masłem ziołowym, ketchup i musztardę. To co, grillujemy?

Grill wege + fish

To kompozycja dla osób, które chcą spróbować czegoś lżejszego. W tym zestawie znajdzie dla siebie coś zarówno jarosz jak i wegetarianin. W tym boxie znajdziecie wypiekany przez nas bochenek chlebka odrywanego z czosnkiem i bazylią, duet szaszłyków z tofu i warzywami w naszych autorskich marynatach, bataty w maśle ziołowym oraz ziemniaki hassleback z masłem czosnkowym, dwa pstrągi z masłem, cytryną i koperkiem idealnie doprawione wprost do położenia na ruszt, pomidorki koktajlowe oraz musztardę i ketchup. Odpalamy grilla w weekend?