FAQ

Zanim złożysz zamówienie, zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami, żeby przekonać się, czy nasz catering dietetyczny jest dla Ciebie!

Nasze dostawy realizujemy wieczorem dzień przed rozpoczęciem diety w godzinach 18-23, tak aby każdy mógł schować posiłki na noc do lodówki i rano cieszyć się ich wyjątkowym smakiem. Nie dodajemy do posiłków żadnych konserwantów (naw et zwykłej soli) oraz nie korzystamy ze zgrzewarki azotowej w związku z tym dostarczenie posiłków w środku nocy sprawiłoby, że nie byłyby one tak świeże i pyszne jak przygotowaliśmy je my dla Ciebie.

Nasze bezpłatne dostawy obejmują całą Warszawę oraz Pruszków. Poza tymi lokalizacjami z uwagi na limitowaną liczbę miejsc nie jesteśmy w stanie ich dowieźć do Ciebie.

Korzystając z naszego kalkulatora otrzymujesz nie tylko kaloryczność potrzebną do osiągnięcia Twojego celu, ale również Twoje indywidualne zapotrzebowanie na makro składniki w diecie. Nie mamy gotowych zestawów stąd w naszych programach progi kaloryczności. Po przesłaniu nas wyniku przygotujemy dla Ciebie zestaw dokładnie zawierający makro składniki jakich potrzebujesz, abyśmy razem z Tobą osiągnęli Twój cel.

Jesteśmy bardzo elastyczni dlatego jeżeli chcesz wstrzymać dostawy wystarczy, że poinformujesz nas o tym najpóźniej do godziny 7 rano w dniu planowanej dostawy mailowo lub telefonicznie, a zestaw zostanie przesunięty na wybrany przez Ciebie dzień. Pamiętaj, że dostawy można zawieszać nawet na 30 dni.

Każdy z nas ma indywidualne zapotrzebowanie na białko, węglowodany i zdrowe tłuszcze, dlatego aby najszybciej pomóc Ci osiągnąć Twój cel przygotujemy dietę pod Twoje spersonalizowane potrzeby. Nie posiadamy w ofercie gotowych zestawów 1500, 2000, 2500 kalorii, ponieważ dla każdej osoby robimy to indywidualnie. Dlatego też w naszym cateringu mamy ograniczoną do 75 liczbę klientów jakich chcemy obsługiwać, aby móc zapewnić jakość na idealnym dla nas poziomie.

Na naszej stronie znajdziesz kalkulator diety, który pomoże Ci wybrać odpowiedni dla Ciebie zestaw. Jeżeli masz jakieś wątpliwości chętnie ich wysłuchamy i wspólnie znajdziemy dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Mamy dwa rodzaje opakowań. Pierwsze to klasyczne pojemniki plastikowe, które jeżeli masz ochotę możemy od Ciebie odbierać, ponieważ zależy nam na naszej planecie i od kwietnia 2018 r. bezpośrednio oddajemy je do firmy przerabiającej je na granulat dając im nowe życie. Najważniejsze w naturze jest, aby umiejętnie recyklingować surówce które już są, a dla nas bycie eko jest bardzo ważne. Drugie to pojemniki z celulozy, które należy traktować jak makulaturę, a ich rozkład w odpowiednich warunkach trwa do 12 tygodni.

Oczywiście, możesz zmienić adres dostawy w dowolnym momencie trwania zamówienia. Pamiętaj proszę, że wszelkie zmiany możemy wprowadzać najpóźniej do godziny 7 rano w dniu dostawy, aby mieć pewność, że nie dojdzie do żadnej pomyłki, a Twój zestaw trafi pod właściwy adres.

Naturalnie możesz wprowadzać zmiany w swojej diecie nawet w trakcie trwania wykupionego programu, ponieważ wychodzimy z założenia, że nasze posiłki mają być do Ciebie jak najlepiej dopasowane. Staramy się być jaki najbardziej elastyczni, dlatego każdą zmianę możesz wprowadzić nawet do godziny 7 rano w dniu dostawy.

Oczywiście, możesz podgrzewać posiłki w mikrofalówce nasze pojemniki są do tego przystosowane i gwarantują bezpieczeństwo. Najlepszym rozwiązaniem jest naderwanie przedtem lekko foli. Jeżeli posiłek oznaczony jest do spożycia częściowo na ciepło możesz też obciąć nożyczkami część, którą należy podgrzać i tylko ją włożyć do mikrofalówki.

Do naszej diety gluten free używamy produktów tylko zawierających certyfikat przekreślonego kłosa, ale pamiętaj proszę, że w naszej kuchni przygotowujemy też inne diety i mimo, że bardzo się staramy nie jesteśmy w stanie zapewnić Ci bezpieczeństwa przy Celiakii.

Instagram
with love

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.