Jesteśmy Kami i Darek. Dwa żywioły, które jak na prawdziwych sportowych freaków przystało poznały się nie gdzie indziej jak na siłowni, a po tygodniu znajomości postanowiły zmienić całe swoje życie. Kami była już wtedy po pierwszych efektach, zachłyśnięta sportem. Ja ponad połowę swojego życia spędziłem trenując i zarażając tym innych. Catering powstał całkowicie z zaskoczenia, jednak w 100% świadomie.

Początek cateringu…

Zaczęło się od mojej podopiecznej, która miała problemy hormonalne związane z Hashimoto. Przez miesiąc nie mogliśmy znaleźć diety pudełkowej, która sprostałaby wtedy jakże ważnym i prostym wymaganiom jakim był rozkład makroskładników na posiłek. Bez tego nie było szans na jakiekolwiek efekty. Widząc czasami mój posiłek, który przygotowywany był zawsze przez Kami, moja podopieczna poprosiła o gotowanie również dla niej. Po dłuższej chwili Kami zgodziła się pomóc, ponieważ już wtedy doskonale wiedziała jak ważne jest dostarczanie odpowiednich makroskładników w celu osiągnięcia efektów i lepszego samopoczucia. A sama myśl o gotowaniu malowała na jej twarzy szeroki uśmiech.

Ze względu na ciągły zachwyt nad posiłkami Kami, zaczęło do nas trafiać coraz więcej próśb z cyklu “… ale tylko dla mnie”. Darek zaczął robić coraz większe zakupy do domu. Kami urozmaicała menu o nowe, zaskakujące potrawy, co zaowocowało zgłoszeniem na konkurs Szefa Kuchni, w którym zdeklasowała innych zajmując bezapelacyjnie 1 miejsce. To było piękne przypieczętowanie jej talentu i podziękowanie ze strony klientów.

Ekologiczny catering

Od początku powstania naszego cateringu dietetycznego byliśmy bardzo mocno nastawieni na ekologię i przygotowywanie posiłków tylko z certyfikowanych produktów. Kiedy zaczynaliśmy, rynek produktów ekologicznych dopiero raczkował, ale ku naszej radości teraz mamy już pełną gamę produktów z jakich możemy korzystać. Osobiście robimy zakupy, aby mieć pewność, że wybieramy dla Was najlepsze z możliwych składników, tworząc z nich wyjątkowe dania każdego dnia. Jajka mamy tylko od szczęśliwych kur, bo takie są nie tylko zdrowsze, ale też smaczniejsze. Nie korzystamy z wieprzowiny ani z kurczaka, ponieważ dbamy przede wszystkim o to, żeby nasze diety były dla Ciebie zdrowe, a składniki jakich dostarczasz do organizmu miały na niego jak najbardziej korzystny wpływ.

Wiemy, że odczuwacie, gdy wkładamy w gotowanie całe serce, dlatego bardzo mocno dbamy o atmosferę panującą w naszej kuchni i tym samym dobry humor każdego w naszym teamie. Pracujemy w zgranym, lubiącym się i szanującym zespole, który pomaga sobie, próbuje i doprawia tak, aby było idealnie. Jesteśmy dla siebie mili, słuchamy energetycznych playlist, nierzadko przy tym tańcząc, mówimy do naszych potraw, bo wierzymy, że jedzenie robione z miłością smakuje inaczej. Dzień zaczynamy od dobrego wspólnego śniadania, czytając wiadomości od Was, które ładują nas energią i motywacją na cały dzień.

Wieczorne dostawy diety pudełkowej

Od zawsze mamy wieczorne dostawy, wynika to z faktu, że nie korzystamy z żadnych konserwantów, gotowych półproduktów, nie używamy nawet zwykłej soli. Nigdy nie zdecydowaliśmy się też na zgrzewanie posiłków przy użyciu azotu, co zapewnia długotrwałą świeżość cateringu, ponieważ naszą dewizą jest zdrowie ponad wszystko. Nasze posiłki są przez to narażone na temperaturę, ale dostarczając je wieczorem możesz swobodnie schować je na noc do lodówki i rano cieszyć się idealną świeżością swojego zestawu.

Tak oto, odkrywając swoje idealne proporcje pomiędzy ilością klientów, a utrzymaniem najwyższej jakości, zamykamy listę przyjmowanych zgłoszeń na poziomie 75 osób. Jednocześnie z wieloma sukcesami przygotowujemy osoby do zawodów, sesji fotograficznych, zdjęć na okładkę i nie tylko; łącząc to co najważniejsze do osiągnięcia maksymalnych efektów w minimalnym czasie: smaczne, dobrze zbilansowane posiłki oraz skuteczne treningi.

O autorze

Darek

certyfikowany trener personalny, medalista zawodów kulturystycznych, człowiek, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych, przeszkód nie do przeskoczenia i barier nie do pokonania. Genialny motywator, powiernik sekretów i codzienny słuchacz Twoich problemów. Nie daje się jednak zagadywać i nieubłaganie pilnuje Twoich treningów nawet podczas rozmów. Nie pozwoli Ci odpuścić, wie jak motywować, a jego wiedza i doświadczenie sprawią, że dbając o zdrowie i technikę wykonywanych ćwiczeń, w bardzo szybkim czasie osiągniesz swój wymarzony cel. Zaufaj nam, a kolejny krok postawisz o dwa stopnie wyżej niż było zaplanowane.