Catering + Trening

Catering dietetyczny + trening personalny

Na idealną sylwetkę, dobre samopoczucie i zdrowie składają się dwa „produkty” – zbilansowana dieta dostosowana indywidualnie do organizmu, zapotrzebowania kalorycznego i ewentualnych nietolerancji i preferencji oraz opracowany z uwzględnieniem Twoich możliwości, celów i potrzeb trening.

Jeżeli chcesz zadbać o siebie kompleksowo, to proponujemy Ci catering dietetyczny wraz ze wsparciem trenera personalnego, z indywidulanie opracowanym treningiem personalnym.

To pełnowartościowy pakiet dla Twojego dobrego zdrowia, szczupłej sylwetki oraz dobrego samopoczucia.

Twój pełnowartościowy pakiet – catering dietetyczny i trening personalny – krok po kroku

 

Współpraca – TY, szef kuchni, trener

Opracujemy dla Ciebie indywidualną dietę oraz trening personalny. Otrzymasz od nas 5 posiłków dziennie przystosowanych do Twoich potrzeb, preferencji i celów, jakie chcesz osiągnąć. 3 razy w tygodniu będziesz trenować po okien wykwalifikowanego trenera personalnego, który udowodni Ci, że drzemią w Tobie niewyczerpalne pokłady energii, siły i motywacji. Dowiesz się, jak ćwiczyć, jakie ćwiczenia i w jaki sposób wykonywać, aby w możliwie jak najkrótszym czasie dostrzec pierwsze i kolejne efekty.

Trener i szef kuchni mają dostęp do wirtualnego kalendarza, w którym znajdują się informacje dotyczące Twojej diety oraz efektów, jakie już udało Ci się osiągnąć. Dzięki temu szef kuchni może dowolnie modyfikować dietę, dostosowując ją do Twoich zmieniających się potrzeb. Zawsze otrzymujesz więc posiłki adekwatne do zapotrzebowania Twojego organizmu. Przed i po treningu otrzymujesz posiłki wspomagające Twoje efekty treningowe.

Trener – Twój indywidualny motywator: trener personalny, zawodnik kulturystyczny, człowiek, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych, przeszkód nie do przeskoczenia i barier nie do pokonania

Szef kuchni w spódnicy – posiłki przygotowuje szefowa kuchni, osobiście pilnuje zakupów, wybiera dostawców i opracowuje diety, jest fit freekiem, ma obsesje na punkcie ekologicznych produktów, jest odpowiedzialny za catering dietetyczny

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną dietę, opracujemy trening z uwzględnieniem Twoich możliwości i celów. Ty trenuj, stosuj się do wskazówek i nie podjadaj! Zmień swój tryb życia na lepszy, zdrowszy i przyjemniejszy!

Kontakt

Dane kontaktowe:

 • Telefon: 604-057-958
 • Mail: info@createdwithlove.pl
 • Dostępność w godzinach:

 • Poniedziałek - Czwartek: 9:00 - 17:00
 • Piątek: 9:00 - 15:00
 • Dostarczamy na terenie:

  Warszawa

  Pruszków

  --